Max-kasa.pl Szybka pożyczka Pożyczki bez BIK

1 REGULAMIN SERWISU MAX-KASA.PL

 

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

  §1

  Właściciel

   

  1.Właścicielem sewisu jest firma STRYJEK-WWW Stryjek Łukasz która znajduje się pod adresem:
  Czarnowo 43
  66-600 Krosno Odrzańskie
  Woj. Lubuskie.

   

  2 Portal jest serwisem internetowym znajdujacym się pod adresem www.max-kasa.pl

  3 Wszelkie prawo autorskie co do serwisu przysługuje usługodawcy. Usługodawca zabrania jakiego kolwiek kopiowania i powielania serwisu pod rygorem odpowiedzialności karnej

  4 Kontakt z usługodawcą odbywa się na portalu www.max-kasa.pl za pośrednictwem drogi elektronicznej meilowej na adres meilowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz formularza kontaktowego znajdujacego się w zakładce www.max-kasa.pl/kontakt

   

  5 Kontakt z usługodawcą odbywa się w godzinach 10.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku tylko w dni robocze. (Usługodawca w miarę możliwości postara się udzielać odpowiedzi wcześniej, jednakże nie rodzi to po stronie Użytkownika żadnych praw ani roszczeń)

  §2

   

  Rodzaje i zakres usług świadczonych drogą elektroniczną


  1 Właściciel serwisu świadczy usługi drogą elektroniczną polegajace na umożliwieniu skontaktowaniu się pożyczkobiory z inwestorem. Osoby zainteresowane mogą skontaktować się z sobą poza portalem www.max-kasa.pl w celu omówienia warunków i podpisaniu pożyczki.

  Portal max-kasa.pl pomaga w spotkaniu się pozyczkobiorcy z pozyczkodawcą dając tym możliwosć uzyskanie pożyczki na atrakcyjnych warunkach przy minimalnych formalnosciach.


  2 Wszelkie Treści na Serwisie, nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Złożenie Wniosku Pożyczkowego i udostępnienie go Pożyczkodawcom nie stanowi oferty i nie rodzi po stronie Pożyczkobiorcy obowiązku zawarcia umowy na warunkach określonych we Wniosku.

   

  3. Korzystanie z niektórych funkcji portalu max-kasa.pl jest płatne tj. kożystanie z infolini
  7777777777777.
  Pod podanym wyzej numerem pożyczkobiorca może uzyskać wszelkich informacji dotyczących doboru najtańszego inwestora oraz dobraniu najtańszej pożyczki.

  4 Umieszczony na stronie kalkulator jest tylko symulatorem obliczeń pożyczek. Nie stanowi on żadnej oferty pożyczkowej pozwala on jedynie na przeprowadzenie obliczeń matematycznych na podstawie podanych danych przez użytkownika tj. Czasu trwania pozyczki, ilości rat oraz wysokosci odsetek.
  5 Wszystkie informacje zawarte w kalkulatorze są tylko i wyłącznie informacyjne i nie stanowią zadnej oferty handlowej

  6 Usługodawca serwisu www.max-kasa.pl nie jest żadna ze stron przy podpisaniu pożyczki. To Pożyczkobiorca i pożyczkodawca dogadują między sobą wszystkie warunki umowy. Serwis www.max-kasa.pl świadczy jedynie usługi mające na celu skontaktowania pożyczkobiorcy z inwestorem.

  7 Usługodawca nie jest reprezentantem, pełnomocnikiem, przedstawicielem, agentem, zastępcą bezpośrednim lub pośrednim, agentem, podwykonawcą lub pracownikiem Pożyczkobiorcy jak i Pożyczkodawcy

  8 Z tego względu czynności Usługodawcy nie mają charakteru pośrednictwa kredytowego, o których mowa w ustawie z 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 r., nr 126, poz. 715). Usługodawca jedynie udostępnia Użytkownikom zasoby systemu teleinformatycznego Serwisu w celu umożliwienia im zawarcia Umowy Pożyczki, nie reprezentuje interesów żadnej ze Stron ani nie działa na rzecz, w imieniu czy na rachunek żadnej ze Stron.

 

§3

 

Wymagania niezbedne do prawidłowego korzystania z usługi teleinformatycznej

1 Do prawidłowego korzystania z usługi potzrebne są:

- stały dostęp do internetu
- Przeglądarka internetowa np. Google Chrome
- Włączona funkcja obsługi cookies
- Konto e-mail poczta elektorniczna

2 Usługodawca nie ma obowiazku udzielania szkoleń mających na celu umiejętnosć poruszania się po portalu www.max-kasa.pl. Wszelkich potzrebnych informacji można uzyskać w menu „Częste pytania”

 

§4

Użytkownicy Portalu

1 Użytkownikami portalu są wszystkie osoby z niego kożystajace.

2 Użytkowników dzielimy na dwie grupy
a) Pożyczkobiorców osoby chcące wziać pożyczkę
b) Pożyczkodawców osoby chcące udzielić pożyczki pozyczkobiorcą

3 Zakazane jest podawanie nieprawidłowych danych przez użytkowników lub danych osób trzecich w celu wyłudzenia pozyczki od inwestora.


4 Użytkownik starajacy się o pozyczkę musi posiadać aktualny dowód osobisty aktualny adres zamieszkania , aktualne konto bankowe, oraz stały dochód.

5 Użytkownik wyraża zgodę na to, iż Dane mogą być gromadzone permanentnie i wykorzystane w celu stworzenia katalogu w ramach istniejącego, utworzonego w przyszłości lub innego serwisu.

§5
Informacja handlowa i Komunikaty


1 Usługodawca wymaga akceptacje regulaminu oraz zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Akceptacje to umożliwiają usługodawcy wysyłanie ofert handlowych na podany w formularzu adres email.

2 Kożystanie z portalu jest dobrowalne, usługodawca w żaden sposób nie zmusza użytkownika do korzystania z płatnej infolini.


JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK O POZYCZKĘ

Do zawarcia umowy o pozyczke należy przejsć przez poszczególne etapy

1 Pierwszy etap
Wybór przez pożyczkobiorcę kwoty kredytu liczby miesiecy oraz wysokosci prowizji na symulatorze- kalkulatorze

2 Wypełnienie wstępnych podstawowych danych w formularzu rejestracyjnym

3 Po pomyślnej werfikacji pożyczkobiorca powinien skontaktować się z naszą infolinią w celu dokończenia szczegółowej rejestracji.

Etap 2

1 Kontakt z naszą infolinią dostępny jest w godzinach 10 00 do 16 00 od poniedziałku do piątku w dni robocze.

2 Po podaniu wszystkich potzrebnych danych nasz konsultant umawia pożyczkobiorcę na spotkanie z pożyczkodawcą.


3 Użytkownik, który jest zainteresowany uzyskaniem Pożyczki, składa wstępne zapytanie o możliwość udzielenia Pożyczki poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej Serwisu.

W zapytaniu tym podaje on:

1. Imię i nazwisko;
2. Adres e-mail
3. Numer telefon kontaktowego;
4. PESEL;

 

Jednocześnie ze złożeniem Zapytania Wstępnego, Użytkownik akceptuje Regulamin i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach w nim zawartych.

 

OPŁATY ZA KOŻYSTANIE Z SERWISU

Pożyczkobiorca nie ponosi opłat na rzecz Usługodawcy za korzystanie z Serwisu; ponosi on jednak opłatę za połącznie telefoniczne.

Rola Serwisu

1. Usługodawca ponosi odpowiedzialność tylko i wyłącznie za zapewnienie Użytkownikowi możliwości korzystania z Serwisu wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

2. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki udostępnienia Wniosku Pożyczkowego Pożyczkodawcy, zawarcia Umowy Pożyczki, rozwiązania jej jak i wszelkich stosunków prawnych lub faktycznych z tym związanych. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zdarzenia w stosunkach prawnych lub faktycznych między Użytkownikami, które to stosunki wynikły z korzystania przez Użytkownika z Usług. Użytkownik ma świadomość i w pełni akceptuje, że rola Usługodawcy ogranicza się tylko i wyłącznie do przyjęcia Wniosku Pożyczkowego, uzupełnienia go i udostępnienia go Pożyczkodawcy.

3. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość, rzetelność i trafność informacji zawartych we Wnioskach Pożyczkowych oraz informacjach kierowanych przez Pożyczkodawców. Nie gwarantuje, iż dane tam zawarte są poprawne i dokładne. Są one dostarczane Usługodawcy przez Pożyczkodawców i Pożyczkobiorców Usługodawca ich nie weryfikuje.

4. Usługodawca nie wyklucza możliwości występowania w ofercie produktowej poszczególnych Pożyczkodawców innych Pożyczek lub produktów finansowych, w tym bardziej preferencyjnych i nie jest zobowiązany do jakichkolwiek działań z tym związanych


Reklamacja

Wszystkie reklamacje można wysyłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na wszystkie reklamacje usługodawca zastzrega sobie termin do 30 dni kalendarzowych.

Usługodawca może w każdym czasie, bez podania przyczyny, zakończyć działalność Serwisu. Akceptacja Regulaminu oznacza akceptację Cennika, oraz wszystkich usług portalu.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.03.2016 roku