Jaki terminal płatniczy będzie najlepszy dla ciebie?

0
Jaki terminal płatniczy będzie najlepszy dla ciebie

Podstawowe rodzaje terminali płatniczych to: tradycyjny terminal płatniczy POS, z angielskiego point of sale, czyli punkt sprzedaży. Na rynku dostępne są również terminale POS w wersji przenośnej oraz mPOS, które umożliwiają płatności mobilne.

Tradycyjne spotykamy w większości sklepów i są najbardziej powszechne. Z wersją przenośną zetkniemy się najpewniej w restauracji. Jeśli chodzi o mPOS, wymaga on połączenia WiFi lub bluetooth z innym urządzeniem, zawierającym aplikację. Może to być tablet, bądź smartfon, na którym wprowadzamy kwotę, którą pobierze bank.

Jednak powyższy podział to tylko zróżnicowanie ze względu na mobilność i połączenie z „kasą fiskalną”. Niewątpliwie są to pierwsze kryteria, na które zwraca uwagę przedsiębiorca. Z prostych powodów, na przykład w przypadku małej ilości miejsca na ladzie można wybrać terminale z wbudowanym PINpadem, albo zainwestować w oddzielne, zintegrowane ze sobą urządzenia gdy tego miejsca jest więcej.

Jednak wybierając terminal płatniczy warto zwrócić uwagę na producenta oprogramowania i usługi jakie oferuje. Firmą, która zapewnia profesjonalne oprogramowanie jest DASOFT. Priorytetem jest sprawna obsługa klienta poprzez kompetentną kadrę, dostępną 24 godziny na dobę do realizowania zadań powierzonych przez usługobiorców. Oznacza to kompleksową obsługa HOT LINE i serwis on-site 24/7. Ogromną zaletą jest też ogólnopolski serwis IT. Główne oddziały w Warszawie i Katowicach, a także biura serwisowe rozmieszczone we wszystkich województwach. Dzięki czemu czas reakcji i rozwiązanie usterki, wynosi bardzo krótko. Niektóre z usług firmy DASOFT to, np. wymiana, instalacja, dezinstalacja terminali POS i PINpada. Wymiana aplikacji terminala płatniczego, szkolenie, demonstracja terminala personelowi, wymiana zamiennych części czy czyszczenie.

Z uwagi na to, że firma DASOFT zajmuje się obsługą wielu urządzeń i aplikacji, posiada zespół wykwalifikowanych techników i konsultantów. Współpracuje z Bankiem PEKAO S.A. oraz serwisuje terminale płatnicze należące, między innymi do Euronet Polska, Kolporter, Paytel i PaySquare. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy, zasługuje na polecenie i skorzystanie z profesjonalnej oferty.

Ofertę możemy otrzymać wchodząc w zakładkę Kontakt na stronie www.dasoft.com.pl