Kredyt na nowe samochody

0
kredytstandardowydacia_11

Decydując się na zakup nowego auta, mamy zazwyczaj dwie opcje – kupno za gotówkę lub skorzystanie z opcji finansowania. Najczęściej wybieraną forma wsparcia dla klientów indywidualnych jest kredyt.

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z finansowania bezpośrednio u dealera marki, na którą się zdecydowaliśmy. Taką ofertę posiada m.in. Dacia – https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe.

W sytuacji, gdy dealer posiada stałą umowę z konkretną instytucją finansową (bankiem), jest on w stanie przygotować atrakcyjną ofertę praktycznie od ręki. Ponadto weryfikacja takiego wniosku przebiega w uproszczonej procedurze. Do jego wypełnienia wystarcza jedynie dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport i prawo jazdy) oraz dokument, który potwierdzi źródło naszych średnich dochodów netto z ostatniego kwartału. Warto wspomnieć, że dochody te mogą pochodzić nie tylko z wynagrodzenia za pracę, ale również z tytułu renty, emerytury, czy prowadzenia gospodarstwa rolnego. Kredyt standardowy oferowany przez RCI Banque i rumuński koncern samochodowy Dacia charakteryzuje się:

  • Nawet 8-letnim okresem kredytowania;
  • Brakiem wymogu posiadania wkładu własnego – może on wynieść 0%;
  • Stałą stopą procentową;
  • Równymi ratami podzielonymi na miesiące.

Wybierając niniejszy kredyt standardowy, warto wiedzieć również o tym, że minimalna kwota kredytu wynosi 30% wartości pojazdu, natomiast jej maksymalny poziom jest uzależniony od dwóch czynników – zdolności finansowej kredytobiorcy oraz wartości kupowanego samochodu. Kredytowaniu podlega opłata przygotowawcza i ubezpieczenie o nazwie „RCI Bezpieczny Kredyt”. Klient zobligowany jest również do zawarcia umowy AC – autocasco.

Jeśli chodzi o klienta indywidualnego to kredyt u dealera zdecydowanie jest najlepszą dostępną opcją. To tam można także znaleźć najwięcej ofert promocyjnych na wybrane modele. Czasami najciemniej pod latarnią!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here