SAMOCHÓD FIRMOWY BEZ GOTÓWKI I KREDYTU

0
SAMOCHÓD FIRMOWY BEZ GOTÓWKI I KREDYTU

Każda rozwijająca się firma potrzebuje odpowiedniej reprezentacji. Niezwykle ważnym elementem są samochody, którymi poruszają się prezesi, dyrektorzy, a nawet przedstawiciele handlowi. Jak zakupić ciekawe pojazdy, bez wykładania gotówki? Nie trzeba brać kredytu!

Młode, przede wszystkim początkujące firmy nie posiadają bogatego zaplecza finansowego. Najczęściej starają się wszystko robić „po kosztach”. Nic dziwnego. Minie trochę czasu, zanim biznes zacznie przynosić prawdziwy dochód. Aby jednak tak się stało, trzeba inwestować w wizerunek firmy oraz środki lokomocji. Dzięki nim można szybko dostać się na spotkanie, do klienta czy załatwiać sprawy urzędowe.

Przedsiębiorstwo nie musi mieć grubego portfela, aby kupić samochód. Nie musi nawet w tym celu brać kredytu. Inną opcją jest leasing samochodowy dla firm. To świetne rozwiązanie nawet dla tych biznesów, które stosunkowo niedawno rozpoczęły swoją działalność. Z pomocą takich środków można kupić imponujące samochody, prosto z salonu. Takie auta nie tylko wywrą pozytywne wrażenie na klientach bądź kontrahentach. Dzięki nim, już na pierwszy rzut oka, dana firma będzie postrzegana jako rzeczowy i wiarygodny partner do rozmowy.

Jak wiadomo, firmy korzystają nie tylko z aut osobowych. Często potrzebne są dostawczaki, którymi pracownicy przetransportują towar. Powinny być to auta nowe, niezawodne i praktyczne. Co istotne, wiele firm oferuje również leasing aut dostawczych na dogodnych warunkach. Dzięki temu przedsiębiorstwo może się rozwijać i rozrastać, poszerzając zakres swoich usług.

Firmy leasingowe, które bacznie obserwują rynek, mogą zauważyć również inną tendencję. Coraz więcej nowych firm, na początku swojej drogi decyduje się na zakup samochodów z „drugiej ręki”. Odpowiadając na to zapotrzebowanie, pojawiła się nowa oferta, dostosowana do potrzeb. To leasing samochodów używanych dla nowych firm. To świetna opcja dla tych przedsiębiorstw, które chcą zainwestować w pojazdy, o niewielkim przebiegu, ale sporo tańsze od nowych. Dzięki temu spada również wysokość comiesięcznej raty, którą należy zapłacić leasingodawcy.

Forma leasingu jest również bardzo wygodna, szczególnie dla zapracowanego, młodego przedsiębiorcy. Nie musi on bowiem martwić się formalnościami. Zostają one zmniejszone do minimum. Firma leasingowa zajmuje się również rejestracją pojazdu w urzędzie komunikacji czy odebraniem go od dilera bądź z komisu.