Dobry system to aktualizowany system. Z OptiMESem zyskujesz więcej!

0
optimes3a

System planowania produkcji nie może stać w miejscu. I w Syneo.pl doskonale to rozumiemy, dlatego nieustannie opracowujemy nowości, które udoskonalają nasze oprogramowanie dla produkcji.

Szczególnie mocnym atutem OptiMESa jest dostępność aktualizacji, z których korzysta się bez żadnych dodatkowych opłat czy haczyków. Dlatego możesz spodziewać się, że z czasem, funkcjonalność systemu będzie się rozrastać i dostosowywać do zmian w przemyśle produkcyjnym.

optimes3a

Dla przykładu – ostatnia aktualizacja w systemie dotyczyła przede wszystkim wzbogacenia modułu Magazyn. Dzięki niej wszyscy użytkownicy systemu WMS od Syneo.pl zyskali nowe możliwości:

  • Raport zapotrzebowania surowców został rozszerzony o możliwość sumowania w różnych konfiguracjach. Dodano również kolumny wskazujące dostawców i czas dostawy.
  • Na dokumentach magazynowych pojawiło się sumowania wartości.
  • W indeksie magazynowym (surowcu i produkcie) można definiować strukturę materiałową (BOM).
  • Pojawiła się opcja konfiguracji dostawców wraz z przewidywanym czasem dostawy (lead time) w indeksach magazynowych.

To tylko przykłady ostatnich zmian, które urozmaiciły system zarządzania magazynem. Aktualizacje pojawiają się około raz w miesiącu i zawsze stanowią wartość dodaną. Zachęcamy, by osobiście poznać możliwości OptiMESa – warto, bo optymalizacja produkcji pewna droga do wyższej wydajności i wyższych zarobków.

Jak rozpocząć działania z OptiMESem:

  1. Zadzwoń pod numer 517 827 436 – rzeczowa rozmowa pozwoli dynamicznie wejść w proces optymalizacji Twojej produkcji. Poznamy się, określimy cele i strategię działań. Lub po prostu odpowiemy na Twoje pytania, abyś mógł spokojnie zdecydować, co dalej.
  2. Napisz maila na [email protected]. Odpowiadamy szybko i konkretnie.
  3. Jeżeli oczekujesz spotkania – jesteśmy z Bydgoszczy, ale z przyjemnością przyjedziemy również do Ciebie.
  4. Zarejestruj się w systemie na naszej stronie internetowej i rozpocznij czternastodniowy darmowego okresu testowego.

Serdecznie zapraszamy!