Jak wygląda rejestracja spółki LTD w Anglii

0
Jak wygląda rejestracja spółki LTD w Anglii

Jeśli ogranicza twoja firmę prawo polskie, które kuleje w tej chwili i myślisz o zmianie miejsca twojego biznesu to rejestracja spółki LTD w Anglii jest dla Ciebie. Prostota oraz przystępność jest gwarancją dobrej inwestycji w przyszłość. Niestety nasze złe przepisy i rozbudowana biurokracja przeczą temu wyjściem z sytuacji jakim jest rejestracja spółki LTD w innym kraju. Gdy już odważysz się na ten krok będziesz czerpać same korzyści. A główne zalety to przejrzystość prawa, niskie opłaty oraz stabilność.

Rejestracja spółki LTD w Anglii

Wiemy że w naszym kraju trafiają się buble prawne, które przeszkadzają w rozwoju przedsiębiorstw. Rejestracja spółki LTD w Anglii to rozwiązanie wielu problemów związanych z działaniami naszych urzędów, które zamiast pomagać szkodzą. Rejestracja spółki LTD pomaga także obniżyć podatki oraz ułatwia zarządzanie firmą bo często za granicą biurokracja jest o wiele mniejsza. Jest to także wskazane dla przedsiębiorstw, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie biznesu.

Przeniesienie biznesu do innego kraju

Rejestracja spółki LTD polega na przeniesieniu naszego biznesu do innego kraju lub tak zwanego raju podatkowego co podnosi mocno naszą konkurencyjność na rynku. Rozwiązania jakie oferuje rejestracja spółki w Wielkiej Brytanii to między innymi obniżone podatki a także lepsza kontrola nad firmą. Co ważne dla osoby wybierającej tą metodę, bardzo często za granicą możemy liczyć na o wiele lepsze warunki ubezpieczeniowe. To tylko niektóre plusy jakie posiada spółka LTD. Do tego sam proces jest prosty.

Warunki założenia spółki LTD

Założenie spółki LTD w Anglii nie wymaga wielu warunków do spełnienia. Po pierwsze musi być tak zwany shareholder czyli jeden udziałowiec może pełnić funkcję dyrektora lub sekretarza spółki. Rejestracja spółki w Wielkiej Brytanii wymaga także prowadzenia księgowości oraz płacenia podatku dochodowego od osób fizycznych. Nie ma w UK zbyt wielu wymagań do zrealizowania. Skomplikowanie procesu założenia firmy jest bolączką w naszym kraju, dlatego spółki LTD są tak popularne.

Spotkałeś się ze ścianą prawną i gospodarczą w naszym kraju, która nie pozwala się dalej rozwijać twojej firmie i nie wiesz co dalej robić? Przemyślana rejestracja spółki LTD to nadzieja na dalszy rozwój twojego biznesu. Przeniesienie przedsiębiorstwa do Anglii, w którym panują lepsze warunki dla biznesu to dobre rozwiązanie a prowadzenie spółki w UK jest proste i jest to niezwykle często stosowane rozwiązanie na całym świecie, bo LTD ma same plusy.